Vážení návštěvníci,

s radostí Vám oznamujeme, že díky uvolnění situace spojené s pandemií Covid 19 jsme plně připravení otevřít areál široké veřejnosti, a to od pondělí 25.5.2020, samozřejmě v závislosti na počasí.

Vzhledem k nejistotě, která dlouho panovala a vzhledem ke všem krizovým opatřením, jsme byli nuceni upustit od některých novinek připravovaných pro letošní sezonu. I tak věříme, že budeme moci nabídnout mnoho zajímavého jak pro sportovce, rodiny s dětmi i relaxaci. V současné době pro Vás připravujeme pravidelný sportovní a kulturní program. Vše budeme upřesňovat postupně, jak budeme mít akce potvrzené a jak nám dovolí situace.

Již nyní Vám můžeme slíbit rozšířenou nabídku v půjčovně sportovního vybavení, nově rekonstruované stánky Sport baru a Burger baru s rozšířenou nabídkou občerstvení. Naším partnerem se stala společnost Algida, jejíž nabídka zmrzlin v areálu Vás jistě také potěší. Od června máme připravené hlídání dětí každou sobotu a neděli a mnoho dalšího.

Jsme plně připraveni splnit všechna přísná opatření vlády a ministerstva zdravotnictví ohledně dezinfekce při vstupu do areálu a na toaletách. Máme dostatek dezinfekčních prostředků pro ošetření všech povrchů, jak v gastro stáncích, na sportovištích, tak i v dětském koutku a všech ostatních prostorách areálu.

Tak neváhejte a přijďte se sami přesvědčit. Moc se těšíme na Vaši návštěvu.