Sport

Přijďte si k nám zasportovat na největší přírodní koupaliště v Praze. Máme pro vás mnoho možností a každý rok nabídku rozšiřujeme. Jako například letos nové kondiční tréninky pro zlepšení vašeho zdraví a spokojenosti.

Slovo sport je anglosaského původu a odvozuje se od slova disport, znamenající obveseleni či rozptýlení. A z toho pramení vše, co u nás najdete. Prostě bychom vám rádi vyvolali úsměv na tváři.

V našem areálu jsem pro vás připravili různé aktivity. Počínaje lehkými hrami jako házení frisbee, petangem, street basketbalem nebo malým fotbálkem. U nás dále najdete například 2 hřiště na plážový volejbal, padleboardy, slackliny, u-rampu na skateboarding, venkovní workoutovou tělocvičnu, ale třeba i wakeboarding a vodní lyže.
Na pláži můžete také jezdit na skimboardu a u naší recepce zkuste třeba balanceboardy.
Velkou zábavou je naše skluzavka s 2 dráhami a časomírou, takže vaše závody budou napínavé.

Jednotlivým sportům se můžete věnovat nárazově a nebo třeba i pravidelně včetně pomoci trenéra. U nás pravidelně sportuje česká wakeboardová dětská základna pod vedením Matese Blahovce a dalších našich trenérů. Honza Bašný nám zařídil skate rampu a chodí k nám trénovat jeho svěřenci.

 

V nabídce máme i šlapadla se skluzavkou, ale i bez, pro lepší výhled při plavbě po přehradě a sledování flóry a fauny jako třeba malého ledňáčka, volavky, nutrie nebo 3 želv, které u nás již nějakou dobu žijí.

Na drobné sporty můžete přijít kdykoliv chcete a na ty frekventované je třeba udělat rezervaci. Stejně tak na tréninkové programy. K rezervaci použijte náš rezervační systém. Po úspěšné rezervaci je třeba přijít s průkazem totožnosti pro ověření vaší osoby.

Seznam sportů a sportovišť

Paddleboardy
Rezervovat
Beach volejbal
Rezervovat
Wake vlek

Omlouváme se, provoz je přerušen z důvodu nízké hladiny vody.

Obří trampolína
Water slide
Petanque
Paddleboard Yoga
Dětský koutek
Bodyzorbing
na objednávku
Fotbal
na objednávku

Kde sporty a sportoviště najdete

X