Nová spolupráce Wake Hostivař a Snowboardel láká na ?‍♀️ workshopy pádlování, test centrum i klasickou půjčovnu paddleboardů.

Chcete si zapádlovat nebo vybíráte paddleboard?

V rámci Wake Hostivař si můžete zajezdit na paddleboardech od obchodu Snowboardel.
Zapůjčit paddleboard
Otestovat paddleboard před jeho koupí ve Snowboardelu
Zúčastnit se workshopu pádlování s instruktorem ve vypsaných termínech
Uspořádat workshop pro větší skupinu (školy, firmy apod.) s instruktorem

Všichni instruktoři jsou proškolení pro základní výuku techniky pádlování a spolupracují s trenéry paddleboardingu s mezinárodní licencí od Mezinárodní surfové asociace (International Surfing Association – ISA)

Paddleboardové závody na Hostivaři

Vše úspěšně odstartoval závod Českého poháru v paddleboardingu, 21. května, kterého se zúčastnilo 60 závodníků napříč kategoriemi. Závodilo se v krátkém sprintu a vytrvalostním long distance na 10 kilometrů (Děti a Hobby polovinu). Závodníci museli čtyřikrát obkroužit Hostivařskou přehradu za poryvů čerstvého větru ze všech stran. Ze získaného startovného přispěl Snowboardel částkou 12.000 Kč na podporu Dětského domova Radost v Dolních Měcholupech. Děti se svými vychovateli si pro šek dopádlovali v krátkém beach race. Odkaz na fotogalerii ZDE. Pokud vás paddleboarding zajímá jako sport, můžete se sami vydat na některý ze závodů pořádaných Českou Federací Stand Up Paddle. Všechny závody jsou otevřené veřejnosti a kategorií je dostatek.

Kontakty

Workshopy a hodiny s lektorem – Michal Kašpárek Snowboardel, 724 361 217, michal.kasparek(zavinac)snowboardel.cz

Individuální půjčovna – Wake Hostivař, info(zavinac)wakehostivar.cz, www.wakehostivar.cz