Červenec, 2022

200719:0020:00Tanec instinktu a intuice

Více

Detaily akce

Tanec instinktu a intuice je kombinací vedené meditace a volného prostoru pro sebevyjádření, introspekci a výrazový tanec.. ??‍♀️?
Čerpá inspiraci z kmenových tanců, moderního tance, akrobatického pohybu a technik léčení pohybem a umožňuje rozvoj vnitřní vnímavosti a emoční inteligence. Sblížíme se s intuitivní moudrostí těla a naší přirozeností, napojíme se na svůj instinkt. Můžeme získat hlubší porozumění a laskavý přístup k našemu tělu tak, abychom nacházeli potěšení, požitek a radost v každém pohybu..?
V hravosti a bezpečném prostoru pro sebezkoumání v podpoře skupiny budeme objevovat svůj vnitřní potenciál, nořit se do hloubek vlastního bytí a v lehkosti vyjádříme svá poznání tancem.
Záměrem zážitkové taneční dílny je sebe přijetí, ocenění jedinečné esence a individuality, pocta tvořivé životní síle v nás a oslava života.
Akce je vhodná pro každého bez předchozích zkušeností s tancem
Délka programu je cca 2,5-3 hodiny, možnost zapůjčení obličejové masky k zakrytí očí.
✨Tereza Oršulíková -Tanečnice a lektorka cirkusového umění ✨
Jeji cesta s pohybem vedla od prvních krůčků v taneční přípravce, přes různé taneční kroužky až k cirkusovému umění, tanci s ohněm, obručemi, závěsné akrobacii a zpět k tanci jako základu pohybu a zdroje hlubokého prožitku.
Navštěvovala taneční kurzy a dílny „Léčení pohybem“, účastnila se mezinárodních projektů a kurzů zaměřených na cirkusové umění a cirkusovou pedagogiku, dva roky působila jako lektorka ve Slovinsku
.
Nyní pokračuje v performativním umění, lektorování, studiu tance a pohybu, čerpá a kombinuje inspiraci z různých zemí a stylů a neustále se učí z nových zkušeností. Baví ji spontánní spoluprace při tvoření s lidmi.
Ráda pozoruje, jak pohyb působí na lidskou psychiku a budování autonomní osobnosti, a ve spojení s hudbou a uměním umožňuje člověku poznat sám sebe a vyjádřit své vnitřní prožívání.
Stačí se přihlásit zde přes FB. Po4et míst je omezen na 10 účastníků.
Cena za workshop je 750 Kč.
Více na FB.

Čas

(Středa) 19:00 - 20:00

Comments are closed.

X