Srpen, 2019

230816:0017:00Seminář první pomoci pro děti na Hostivařské přehradě

Více

Detaily akce

Zábavný kurz první pomoci pod vedením zkušených záchranářů vhodný pro děti od 6 do 13 let, během kterého se naučí, jak mohou pomoci ostatním v krizových situacích. Zdravotníci budou mít pro děti připravené různé modelové situace a reálná poranění a k dispozici budou mít i plně vybavený sanitní vůz.

Děti se naučí rozpoznávat život ohrožující stavy, ošetřit drobná poranění nebo zlomeniny, zastavit krvácení, resuscitovat a přivolat lékařskou pomoc. Procvičí si simulovanou komunikaci s dispečinkem zdravotnické záchranné služby a neodkladnou resuscitaci na resuscitačních modelech. Tým profesionálních záchranářů vede děti k týmové práci a motivuje je k poskytnutí první pomoci, nezapomíná přitom ani na bezpečnost a prevenci. Co je nejdůležitější, každé dítě si vše prakticky vyzkouší.

Seminář je pro návštevníky areálu zdarma! Stačí se přihlásit na FB akci ZDE. Sraz je 10 minut před začátkem semináře na sportovním hřišti (pod kurty na plážový volejbal, vedle recepce Sport). Akce probíhá pouze za dobrého počasí.

Čas

(Pátek) 16:00 - 17:00

Comments are closed.

X