Červen, 2020

260617:0018:30S Markem Dzirasou o výchově a vzdělávání

Více

Detaily akce

Zveme vás na další zajímavou besedu s Markem Dzirasou na témata spojená s výchovou a vzděláváním dětí, předáváním mentality úspěchu a života v hojnosti..

Registrace ZDE.

Mark Dzirasa je rodič, korporátní trenér, kouč, duchovní mentor, spoluautor bestsellerů..
? Za téměř 25 roků v oblasti profesionálního, duchovního a osobního rozvoje a psychologie úspěchu přednášel pro víc jak sto tisíc posluchačů.
? Je spoluautor bestsellerů „MARK DZIRASA 21 DNŮ“ a „MARK DZIRASA CESTY POZNÁNÍ“ a organizátorem „MARK DZIRASA SPIRITUAL CAMP“.
? Pro veřejnost hlavně v ČR a SR a pro firemní zákazníky i v dalších evropských zemích vyučuje mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobnosti, řeč těla, vedení lidí, relaxační, meditační a vizualizační techniky.
? Konzultuje tvorbu firemních kultur.
? Je členem Evropské asociace transformačních lídrů

Akce se koná v areálu Hostivařské přehrady, kam se platí vstupné (po 15.h snížené). Samotná akce je zdarma. Když u vstupu řeknete, že jdete na naší akci, tak děti mají vstup zdarma. V případě dobrého počasí bude sraz 15 min. před začátkem akce u recepce sport v areálu Hostivařské přehrady.
V případě špatného počasí se může stát, že bude areál pro veřejnost uzavřen. V tom případě bychom se setkali u hlavní brány do areálu a pokračovali dál společně. V případě pozdějšího příchodu volejte kolegyni Petru – 774 976 002.

Akce se uskuteční na louce v bezprostředním okolí přehrady, proto by bylo dobré mít něco na sezení na zemi. Na akci jsou vítané samozřejmě i děti. Pokud to počasí dovolí, tak budeme sedět hned vedle dětského hřiště a nafukovací trampolíny. V případě špatného počasí máme připraven i vnitřní prostor.

Bohužel do areálu není umožněn vstup psím miláčkům.

Akci pořádá SpoluBeat z.s. – komunitní projekt rodin, které si ponechávají zodpovědnost za výchovu a vzdělávání svých dětí. Jeho cílem je podporovat u dětí jejich přirozenou touhu učit se a rozvíjet a s ohledem na individuální tempo a zájem každého z nich je provázet na jejich cestě k naplněnému vědomému životu. Koncept projektu se opírá o principy a myšlenky rozšířené rodiny, přirozeného kontaktního rodičovství, nenásilné komunikace, využívá „alternativních“ pedagogických směrů typu Montessori a Waldorf, jakož i nových poznatků a konceptů reflektujících blízkou budoucnost se všemi jejími výzvami. SpoluBeat se ovšem neomezuje jen na vytváření alternativy k institucionalizovanému vzdělávání, naším cílem je vytvořit prostor ke Spolu Bytí rodin – dětí i dospělých, které umožnuje vzájemnou inspiraci, obohacení, růst a rozvinutí potenciálu všech účastníků tohoto procesu.

Po akci budeme pokračovat ve volné diskuzi v přilehlém baru nebo v případě špatného počasí v nedaleké restauraci.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Čas

(Pátek) 17:00 - 18:30

Comments are closed.

X