Září, 2019

010914:0015:00Drumcircle bubnování pro děti

Více

Detaily akce

DrumCircle je interaktivní zábavná show, uvolnění a v neposlední řadě alternativní výuka ve formě skupinového bubnování. Děti a rodiče s pomocí lektora vytvoří hudební orchestr, jenž přechází do samotného vystoupení. Nejde ale primárně o rozvoj hudební výchovy, nýbrž o posílení sociálních vztahů.

V čem je DrumCircle prospěšný?
Je vědecky dokázané, že bubnování propojuje pravou a levou hemisféru a vypíná analyzující část mozku. Informace po společném bubnování se lépe vstřebávají a dostávají se i do podvědomí. To je důvod, proč se bubnování využívá na školách po celém světě. A jen u nás v ČR máme za sebou několik desítek škol a tisíce spokojených dětí, které program absolvovaly a zájem o náš program neustále každý rok roste.

Projekt Bubny do Škol založil zkušený lektor a facilitátor Tokhi, bubeník a perkusista působící na mezinárodní scéně. V ČR spolupracoval s nejlepšími umělci. Namátkou: Karel Gott, Pavel Šporcl, Laura a její tygři, Marek Ztracený, Support Lesbiens, Vlasta Rédl, Mário Bihári, Voxel a mnoho dalších. Postavil i unikátní bubenický projekt Groove Army – s tím byl například oficiálním programem mistrovství světa v hokeji, fotbalového eura, nebo postoupil v soutěži Česko Slovensko má Talent.
Spolupracuje na kampaních a akcích pro největší světové firmy. Na konferencích pro mezinárodní vedení špičkových manažerů pak aplikuje to, co mu u dětí prošlo :-). Jeho lektorem v této oblasti je Arthur Hull, „otec“ moderní metodiky Drum Circle bubnování a mezinárodní guru, původem z USA.
Tokhi je také oficiálním zástupcem největšího výrobce perkusí, německé firmy Meinl. Spolu s nimi vyvíjí i bubny a nástroje nejvhodnější na skupinové aktivity.
Dle praxe a zkušeností pro vaše děti připravíme 40 minutovou show pro 200 až 1 000 dětí. Program jsme schopni odbavit v sále vašeho místního kina nebo divadla, ale postačí nám i tělocvična ZŠ. Logisticky jsme schopní za jeden den připravit program až pro 2 000 dětí. Věříme, že programů, kde žáci na výchovném koncertu jen znuděně sedí, už bylo dost. Proto přicházíme s interaktivní novinkou, kde se zapojí do rytmu a bubnování 100% dětí i učitelů!

Akce je pro návštěvníky areálu Hostivařské přehrady ZDARMA !!!

Čas

(Neděle) 14:00 - 15:00

Comments are closed.

X